قصابی مدرن

تجهیزات فروشگاهی

قصابی مدرن

شرکت رادسرما تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی یخچال فریزرهای صنعتی و فروشگاهی سردخانه های ثابت و متحرک و تونل انجماد و سیستمهای نوین در امر فروشگاه و فروشگاه داری می باشد. ما بعد از بیش از دو دهه فعالیت با افتخار اعلام میکنیم که تجربه طراحی و تجهیز بیش از 1200 فروشگاه و هایپر مارکت بزرگ و کوچک در داخل کشور و اخیرا در خارج از کشور را دارا می باشیم.

این شرکت با افتخار اعلام میدارد که در تولید محصولات خود از آخرین استانداردهای جهانی و با کیفیت ترین مواد اولیه داخلی و خارجی استفاده میکند. از جمله مدرن ترین تجهیزات فروشگاهی که در اکثر هایپرمارکتهای امروزی مورد توجه و استفاده قرار میگیرد، قصابی مدرن می باشد.

شرکت رادسرما با توجه به موج گسترش فروشگاههای زنجیره ای و هایپرمارکت در کشور و نیاز بازار در این بخش بعد از مطالعات گسترده و ارتباطات فنی با شرکت های صاحب سبک اروپایی و همکاران داخلی و خارجی در هایپر استار برای اولین بار در کشور اقدام به طراحی اجرا و راه اندازی قصابی مدرن به سبک هایپرمارکت های روز دنیا در فروشگاههای زنجیره ای شهروند و چندین فروشگاه در بخش خصوصی نموده است.

این مجموعه شامل یخچال و فریزر های مخصوص و یخچالهای شیشه خم ویترینی عرضه (یخچال جزیره) و برحسب نیاز یک یا چند سردخانه می باشد. که در صورت وجود مکان مناسب جهت اجرا توسط کارشناسان و مهندسین شرکت رادسرما طراحی و راه اندازی میگردد.