سردخانه فریونی

تجهیزات فروشگاهی

سردخانه فریونی

شرکت رادسرما تولید کننده انواع تجهیزات فروشگاهی یخچال فریزرهای صنعتی و فروشگاهی سردخانه های ثابت و متحرک و تونل انجماد و سیستمهای نوین در امر فروشگاه و فروشگاه داری می باشد. ما بعد از بیش از دو دهه فعالیت با افتخار اعلام میکنیم که تجربه طراحی و تجهیز بیش از 1200 فروشگاه و هایپر مارکت بزرگ و کوچک در داخل کشور و اخیرا در خارج از کشور را دارا می باشیم.

این شرکت با افتخار اعلام میدارد که در تولید محصولات خود از آخرین استانداردهای جهانی و با کیفیت ترین مواد اولیه داخلی و خارجی استفاده میکند.

شرکت رادسرما تولید کننده انواع سردخانه های ثابت و متحرک با ساندویچ پانل دو رو ورق تزریق فوم پلی یورتان با دانسیته 40 کیلوگرم می باشد.

این سردخانه ها از دوقسمت مجزا شامل  کابین سرد که از بهترین نوع ساندویچ پانل های تزریق می باشد و مدار تبرید که وظیفه سرمازایی دارد تشکیل میگردد.

بخش دوم این محصول که وظیفه سرمازایی در کابین را بر عهده دارد مدار تبرید می باشد که توسط کارشناسان و مهندسین شرکت رادسرما مطابق با استانداردهای مربوطه طراحی و اجرا میگردد. کلیه اجزاء مدار تبرید از مارکهای معتبر اروپایی می باشد.

این شرکت طرف قرارداد با شرکت های شهروند،اتکا و رفاه در سراسر کشور می باشد و با بسیاری از مجموعه های فروشگاهی خصوصی و نیمه خصوصی داخلی و خارجی همکاری می نماید. و تجربه طراحی و راه اندازی بیش از 1000 دستگاه سردخانه در تناژهای متفاوت را در سراسر کشور دارا می باشد.