افتتاح هاپیر استار سیوان سنتر تهرانپارس

افتتاح هاپیر استار سیوان سنتر تهرانپارس

شعبه شانزدهم فروشگاه زنجیره‌ای هایپراستار با تجهیزات فروشگاهی شرکت رادسرما پنجشنبه 7 شهریور در شرق تهران شروع به کار کرد. این هایپراستار مارکت که در مرکز خرید سیوان سنتر واقع در فلکه سوم تهران پارس، خیابان حجر بن عدی (تیرانداز) افتتاح شد 1,050 متر مربع فضای خرید و 350 پارکینگ اختصاصی دارد.

هایپراستار مارکت سیوان سنتر از شمال، غرب و جنوب به اتوبان‌های شهید زین‌الدین، رسالت و شهید باقری نزدیک است که دسترسی بزرگراهی مناسبی را برای این فروشگاه فراهم کرده. از طرفی قرار گرفتن بین فلکه دوم و سوم تهرانپارس دسترسی از طریق وسایل نقلیه عمومی به هایپراستار را آسان کرده است.

هایپراستار مارکت سیوان سنتر مانند دیگر فروشگاه‌های هایپراستار طیف گسترده‌ای از کالاها و برندها را در دسته‌بندی‌های متعدد به مشتریان عرضه می‌کند. تنوع قابل‌توجه محصولات امکان انتخاب کالا از میان گزینه‌های متعدد را به مشتریان هایپراستار می‌دهد. این تنوع برند و کالا در کنار تضمین مناسب‌ترین قیمت بازار که هایپراستار با شعار “همیشه ارزان‌ترین” به مشتریان خود می‌دهد و تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه برای کالاهای مختلف، هایپراستار را به یکی از پرطرف‌دارترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایرانی تبدیل کرده است.